Alçıpan Sistemleri

icicsayfa resim alcipanasmatavan Alçıpan Sistemleri

Temizdir. Alçıpan sistemleriyle yapılaşma temiz uygulama olanağı sağlar temel malzemesi alçıpan oldugu için akmaz, yapışmaz, uygulandığı mekanı kirletmez. Geleneksel yapı sistemlerinin uygulanmasından sonra olusan inşaat atıkları gibi temizlik gerektirmez.

Alçıpanın ham maddesi olan alçı nefes alan bir malzemedir. Solunmasından sağlığa zararlı hiç; bir faktör içermez toksik değildir.

Alçıpan sistemlerinde kullanılan malzemeler hafif oldukları için taşınması kesilmesi ve vidalanması tek bir kişi tarafından rahatlıkla yapılabilir.

Akustik Alçıpan, ses yalıtımı sağlayarak akustik mekanlar yaratır. 8mm’lik Alçıpanlar değişik desenlerde, delikli olarak, 3 tipte üretilmektedir. Arka yüzey tozumaya karşı tül kaplı, ön yüzey ise beyaz boyalıdır.

Karo Alçıpan, 8 mm’lik Alçıpan’dan kaplamasız yada boyalı olarak, normal ve suya dayanıklı çeşitlerde üretilmektedir.

Karolam Alçıpan, 8 mm’lik Alçıpan üzerine kendinden desenli PVC folyo kaplanarak üretilmektedir.

Flex Alçıpan, Klasik yapı malzemelerine oranla daha fazla ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık sağlayan, düzgün yüzeyli hafif plakalardır.

Herform Alçıpan, iç dekorasyon düzenlemelerine uygun esnekliği olan, kuru ve ıslak olarak şekillendirilebilen bir Alçıpan çeşididir.

Herkül Alçıpan, yeni ve eski yapıların zemin döşemelerinde yeni ufuklar açar.icicsayfa resim alcipanasmatavan01 Alçıpan Sistemleri

Suya Dayananıklı Alçıpan, Flex Alçıpan’ın özelliklerine ek olarak özel katkı maddeleriyle su iticilik özelliği kazandırılmış, her türlü ıslak hacim ve nemli ortamlarda kullanılabilen bir Alçıpan çeşididir.

Yangına Dayananıklı Alçıpan, Flex Alçıpan’ın özelliklerine ek olarak cam elyafı katkısı ile yangına dayanım süresi uzatılmış bir Alçıpan çeşididir.

Tanıtımı Yapan | JDS Perde Sistemleri

perde ust logo Alçıpan Sistemleri

Diğer Perde Modelleri İçin Linkler

* Stor Perde * Ahşap Stor Perde * Bambu Stor Perde * Dikey Perde

* Ahşap Dikey Perde * Jaluzi * Isıcam Arası Jaluzi * Alüminyum Jaluzi

* Ahşap Jaluzi Perde * Dış Jaluzi * Brisoley * Katlamalı Perde * Balon Perde

* Japon Perde * Ahşap Perdeler * Ahşap Katlamalı Perde * Kumaş ve Tül Perde

* Klasik Perde * Rustik Perde * Tül Perde * Fon Perde * İp Perde

* Gerdirme Perde * Briz Perde * Plise Perde * Sun Screen Perde * Kış Bahçesi

* Tavan ve Çatı Perdesi * Sahne Perdesi * Projeksiyon Perdesi

*Gemi ve Yat Perdesi * Sineklik * Motorlu ve Uzaktan Kumandalı Perdeler

Arananlar

alcıpandan tv ünitesi~alçıpandan tv ünitesi yapımı~alçıpandan tv üniteleri~alçıpan tv ünitesi~alçıpan tv ünitesi modelleri~alçıpan yatak odası üniteleri~alçıpandan ev dekorasyonu~tv ünitesi alçıpandan~duvar ünitesi alçıpandan~alcıpandan tv unutesı~