Antre Dolap Modelleri 2011

Antre dolap modelleri, portmanto ya da vestiyer olarak adlandırılan evlerimizin girişinde mont, ceket, şemsiye hatta ayakkabılarımızı bile koyduğumuz dolap modelleridir.Portmanto modelleri aynalı olması dışarı çıkarken son rötuşları yapabilirsiniz. Ayrıca dolap içinde ne kadar çok raf olursa o kadar çok ayakkabı ve eşyanızı içine yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ayakaltında bulunan eşyalarınızı buraya yerleştirir daha düzenli ortam sağlamış olursunuz.

Günlük kullandığınız terliklerinizi buraya koyabilirsiniz.Antre dolapları modelleri farklı büyüklükte olabilir Bu evinizin girişinin büyüklüğüne göre değişmektedir. Eğer küçük tek parçalı modeller uygundur. Ama girişiniz büyükse ona göre dolap seçebilirsiniz. Ne kadar büyük dolabınız olursa o kadar çok eşyanız ayak altından kalkar.Klasik veya modern tarzda antre dolap modelleri buunmaktadır. Evinizin dekorasyonuna uygun olan modellerden birini seçebilirsiniz.

Arananlar

antre dolapları~antre dekorasyonu~antre dolap~antre dekorasyon örnekleri~vestiyer modelleri 2011~şık antre dekorasyonu~istikbal antre dolapları~modern ilginç antre modeli~çok şık antre dolapları~ilginç dolap modelleri~