İstikbal Koltuk Takımları

Koltuk takımı denince akla gelen ilk firmalardan biri olan İstikbal Mobilya‘nın 2012 ürünleri de oldukça şık ve sıradışı. Siyah, beyaz ve gri renklerin ağırlıkta kullanıldığı koltuk takımlarının fiyatları 500-2000 lira arasında değişiyor. Tekli koltuklar en uygunları. Kılıfları da istenildiği zaman çıkarılıp değiştirilebilen bu koltuk takımlarından birini sizler için incelemek istedik. Aşağıdaki İstikbal’in bazı koltuk takımlarının fotoğraflarını da bulabilirsiniz.
İstikbal Mobilya ‘nın diğer ürünleri ve fiyat listesi için arşivimize göz atabilirsiniz.

 

İstikbal Koltuk Takımları

grande kltk 1 İstikbal Koltuk Takımları

istikbal koltuk takımları

 

istikbal koltuk takımları fiyatları

En şık kumaşların parlak beyaz deri ile buluşması… Tüm zarafeti, tüm şıklığıyla Cadorna karşınızda. Belki sıra dışı kol tasarımı ilk bakışta gözünüze çarpacak, belki de en çok farklı desenlerin bir araya gelmesiyle oluşan ahengi seveceksiniz.Genel Bilgiler
Cadorna Koltuk Takımı 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.
Üçlü ünitesi geniş bir yatak olma fonksiyonuna sahiptir.
İkili ünitesi, oturum kısmı altında bulunan sandık fonksiyonu sayesinde fazla eşyalarınızı saklama imkanı sunar.
Ürün kol yanlarında kullanılan ahşap klapalarla görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Çift taraflı kullanıma olanak sağlayan bir yüzü deri, diğer yüzü kumaş sırt minderleri ile rahat bir oturum sağlamaktadır.
Cadorna Koltuk Takımını çeşitli renk ve desenlere sahip kumaş ve bu kumaşlarla uyumlu deri alternatifleri ile zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

Arananlar

istikbal fiyat listesi 2012~istikbal fiyat listesi~istikbal mobilya fiyat listesi 2012~istikbal koltuk takımları~istikbal koltuk takmlar~istikbal mobilya fiyatlari~istikbal koltuk tak?mlar?~istikbal fiyat kataloğu~istikbal mobilya 2012 fiyat listesi~istikbal 2012 katalog~