Küçük Yatak Odaları

kucuk yatak odalari5 Küçük Yatak OdalarıKüçük yatak odaları için farklı dekorasyon fikirleri: Küçük odalarda mekanı en faydalı şekilde kullanmak önemli. Burada yatak başına uygulanan küçük set hem dekoratif objeler için yer kazandırmış, hem de odaya derinlik vermiş.
kucuk yatak odalari9 Küçük Yatak OdalarıKüçük odalarda büyük ölçülü yataklardan ziyade küçük ölçülü yatakları tercih edin. Yatağın hemen ayak ucuna yerleştirilen çalışma masası fazla yer kaybetmeden, bir de çalışma alanı kazanılmasını sağlamış.
kucuk yatak odalari4 Küçük Yatak Odaları
Yatak başının olduğu duvar kağıtla kaplanarak odaya derinlik verilmiş. Yatak başınıza bir komodin sığdıracak yeriniz yoksa kendi ölçülerinize uygun bir cam kestirerek kendi komodininizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Cam önüne de raflar yaptırılarak buradaki mekandan da faydalanılmış.
kucuk yatak odalari2 Küçük Yatak OdalarıBuradaki büyük pencere adeta yatak başı gibi kullanılmış, hem pencereden dolayı yer kaybedilmemiş. Hem de odaya dışarıdan doğal bir ışık kazandırılmış.
kucuk yatak odalari3 Küçük Yatak Odaları
Küçük odalarda beyaz ve açık tonda renkler tercih edin. Fazla eşyalarınızdan mümkün olduğunca kurtulun.
kucuk yatak odalari10 Küçük Yatak OdalarıKüçük odalarda şatafatlı perdelerden kaçının. Onun yerine fazla kabarık olmayan daha hafif kumaşlardan perdeler tercih edin.
kucuk yatak odalari5 Küçük Yatak OdalarıYatak başı aynı zamanda yanlarda komodin olarak da devam ediyor. Küçük odalarda size yer kazandırabilecek kullanışlı bir model.
kucuk yatak odalari3 Küçük Yatak OdalarıDuvarları etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Küçük raflar ya da askılıklar odada eşyalarınız için fazladan yer kazandıracaktır.
rkucuk yatak odalari3 Küçük Yatak Odaları
Romantik, hoş bir yatak odası daha.
kucuk yatak odalari8 Küçük Yatak OdalarıBüyük ve ağır mobilyalardansa açık renk ve ışığı geçiren hafif mobilyaları tercih edin.
kucuk yatak odalari9 Küçük Yatak OdalarıKomodinin üzerinde fazla yer tutmaması açısından tavandan aydınlatma tercih edebilirsiniz.

Arananlar

küçük odalar için yatak odası takımı~küçük odaya yatak odası~en kücük yatak odası istikbal~küçük odalar için yatak odası modelleri~KÜÇÜK MEKAN MOBİLYALARI~farklı yatak odaları~küçük yatak odası takımı~küçük odalar~küçük yatak odası dekorasyon~kuçuk yatak odası ornekleri~