Misafir Odası Tasarımları

Misafir odası evlerin en önemli mekanlarindandir. Çünkü misafir odaları o evin ve ev bireylerinin dışa yansıyan , açılan kapısı konumundadır.

Misafir odalarinda var olan canlilik misafirlere o evdeki canlilik hakkinda fikir sahibi olmayi vaad edecektir. Basta misafir odasinin aydinlik ve rahat havasi evinize gelen misafirlerin evinizde rahat etmesini saglayan temel unsurlardir.

Bir misafir rahat ettigi bir evden mutlu bir sekilde ayrilacaktir. Bunun sizinle ilgili goruslerine olumlu yansiyacagini soylemek gerekmektedir.

Misafir odalari dizayn edilirken basta pencerelerin konumuna gore hareket etmekte fayda vardir. Misafirlerin zaman zaman dis dunya ile irtibatlarini bu pencerelerden saglamalari saglanabilmelidir. Bu huzurlu bir ziyaret icin gerekli sartlardan biridir.

Misafir odalarindaki renk seciminde genel olarak kullanilan renklerin ve renkler arasi uyumun cok onemi vardir. Mat olmayan canli renkler ev ahalisinin nesesini ve bireylerin canliligini sergileyecektir. Fakat misafir odasini canli renklerle olustururken uyumsuz renklerden kacinilmali sadelikten taviz verilmemelidir. Abartili renk kullanimi asiri sikici olabilmektedir.

Arananlar

misafir odası takımları~istikbal misafir odası~istikbal 2012 misafir oda takımı~spor misafir odaları~istikbal mobilya misafir odası~spor mi̇safi̇r salonu modelleri̇ri̇~istikbal spor misafir odası takımı~istikbal misafir odası takımları~istikbal misafir odası koltuk takımları~misafir odası istikbal~